Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Miercuri, 26 Iunie 2024, 18:00
Cupa României, etapa 2
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Miercuri, 26 Iunie 2024, 18:00
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 16 Iunie 2024, 12:00
Cupa României, etapa 2
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 16 Iunie 2024, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
adresa neprezentare Granitul Babadag
Duminica, 26 Mai 2024, 12:00
Liga 4, etapa 26
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 26 Mai 2024, 12:00
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 12 Mai 2024, 12:30
Liga 4, etapa 24
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 12 Mai 2024, 12:30
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 12 Mai 2024, 10:00
Under 19, etapa 14
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 12 Mai 2024, 10:00
Teren: Progresul / Isaccea
Vineri, 3 Mai 2024, 17:00
Liga 4, etapa 23
Teren: Şoimii / Topolog
Vineri, 3 Mai 2024, 17:00
Teren: Şoimii / Topolog
Vineri, 3 Mai 2024, 13:30
Under 15, etapa 14
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Vineri, 3 Mai 2024, 13:30
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Marti, 30 Aprilie 2024, 16:00
Under 15, etapa 11
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Marti, 30 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:00
Liga 4, etapa 21
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 21 Aprilie 2024, 10:00
Under 19, etapa 12
Teren: Orizontul / Zebil
Duminica, 21 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Orizontul / Zebil
Sambata, 20 Aprilie 2024, 14:30
Under 15, etapa 11
Teren: Razim Jurilovca / Jurilovca
Sambata, 20 Aprilie 2024, 14:30
Teren: Razim Jurilovca / Jurilovca
Sambata, 20 Aprilie 2024, 12:00
Under 13, etapa 8
Teren: Ceres / Ceamurlia de Jos
Sambata, 20 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Ceres / Ceamurlia de Jos
Sambata, 20 Aprilie 2024, 10:00
Under 13, etapa 8
Teren: Sintetic CNI / Baia
Sambata, 20 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Sintetic CNI / Baia
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 20
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 6 Aprilie 2024, 14:00
Under 15, etapa 9
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 6 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Under 15, etapa 9
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Duminica, 31 Martie 2024, 13:00
Liga 4, etapa 18
Teren: Comunal Murighiol / Murighiol
Duminica, 31 Martie 2024, 13:00
Teren: Comunal Murighiol / Murighiol
Sambata, 30 Martie 2024, 12:30
Under 15, etapa 8
Teren: Razim Jurilovca / Jurilovca
Sambata, 30 Martie 2024, 12:30
Teren: Razim Jurilovca / Jurilovca
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Under 15, etapa 8
Teren: Sintetic CNI / Baia
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Teren: Sintetic CNI / Baia
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 17
Teren: Sintetic CNI / Baia
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Teren: Sintetic CNI / Baia
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 16
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Şoimii / Topolog
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Under 15, etapa 6
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Sambata, 16 Martie 2024, 14:00
Under 15, etapa 6
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Sambata, 16 Martie 2024, 14:00
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Sambata, 16 Martie 2024, 11:45
Under 15, etapa 6
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Sambata, 16 Martie 2024, 11:45
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 15
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 3 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 14
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 3 Martie 2024, 12:00
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 18 Februarie 2024, 12:00
Cupa Dobrogei, etapa 1
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 18 Februarie 2024, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Babadag
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:00
Cupa Dobrogei, etapa 1
Teren: /
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:00
Teren: /
Babadag
Duminica, 18 Februarie 2024, 14:00
Cupa Dobrogei, etapa 1
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 18 Februarie 2024, 14:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Babadag
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Liga 4, etapa 5
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Under 19, etapa 2
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 2
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Şoimii / Topolog