Meciuri arbitrate
Duminica, 2 Iunie 2024, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 29
Teren: Preutesti / Preutesti
Duminica, 2 Iunie 2024, 14:00
Teren: Preutesti / Preutesti
Duminica, 2 Iunie 2024, 11:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 18
Teren: Forasti / Forasti
Duminica, 2 Iunie 2024, 11:00
Teren: Forasti / Forasti
Duminica, 26 Mai 2024, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 28
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 26 Mai 2024, 11:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 19 Mai 2024, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 26
Teren: Fratautii Vechi / Fratautii Vechi
Duminica, 19 Mai 2024, 11:00
Teren: Fratautii Vechi / Fratautii Vechi
Duminica, 19 Mai 2024, 14:30
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 16
Teren: Brodina / Brodina
Duminica, 19 Mai 2024, 14:30
Teren: Brodina / Brodina
Sambata, 18 Mai 2024, 15:00
Campionat Juniori Under 13, Seria III Under 13, etapa 14
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Sambata, 18 Mai 2024, 15:00
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Duminica, 12 Mai 2024, 11:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 15
Teren: Mihoveni / Mihoveni
Duminica, 12 Mai 2024, 11:00
Teren: Mihoveni / Mihoveni
Duminica, 28 Aprilie 2024, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 24
Teren: Gura Humorului / Gura Humorului
Duminica, 28 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Gura Humorului / Gura Humorului
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
CAMPIONAT JUNIORI UNDER 17, etapa 10
Teren: Gura Humorului / Gura Humorului
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Gura Humorului / Gura Humorului
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 22
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 21 Aprilie 2024, 14:30
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 13
Teren: Bunesti / Bunesti
Duminica, 21 Aprilie 2024, 14:30
Teren: Bunesti / Bunesti
Sambata, 20 Aprilie 2024, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria I Under 13, etapa 12
Teren: Sf. Ilie / SF. Ilie
Sambata, 20 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Sf. Ilie / SF. Ilie
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Campionat Juniori Under 11, Seria I Under 11, etapa 12
Teren: Sf. Ilie / SF. Ilie
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Sf. Ilie / SF. Ilie
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 12
Teren: Siminicea / Siminicea
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Siminicea / Siminicea
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 12
Teren: Hânteşti / Hânţeşti
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Hânteşti / Hânţeşti
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 19
Teren: LPS / Suceava
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
Teren: LPS / Suceava
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 10
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Campionat Juniori Under 15, Play Out Sperante, etapa 1
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Duminica, 17 Martie 2024, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 17
Teren: Preutesti / Preutesti
Duminica, 17 Martie 2024, 14:00
Teren: Preutesti / Preutesti