Meciuri arbitrate
Duminica, 26 Mai 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 25
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 26 Mai 2024, 17:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Vineri, 24 Mai 2024, 18:20
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 17
Teren: Crasna / Crasna
Vineri, 24 Mai 2024, 18:20
Teren: Crasna / Crasna
Duminica, 19 Mai 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 24
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 19 Mai 2024, 17:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 19 Mai 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 24
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 19 Mai 2024, 15:00
Teren: Chiesd / Chiesd
Sambata, 18 Mai 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 24
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 18 Mai 2024, 17:00
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 18 Mai 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 24
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 18 Mai 2024, 15:00
Teren: Tusa / Tusa
Vineri, 17 Mai 2024, 17:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 18
Teren: Cehei / Cehei
Vineri, 17 Mai 2024, 17:00
Teren: Cehei / Cehei
Joi, 16 Mai 2024, 17:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 16
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 16 Mai 2024, 17:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Miercuri, 15 Mai 2024, 17:30
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 26
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Miercuri, 15 Mai 2024, 17:30
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 12 Mai 2024, 17:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 20
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 12 Mai 2024, 17:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 12 Mai 2024, 14:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 20
Teren: Rastolt / Rastolt
Duminica, 12 Mai 2024, 14:00
Teren: Rastolt / Rastolt
Sambata, 4 Mai 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 22
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Sambata, 4 Mai 2024, 15:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Sambata, 4 Mai 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 22
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Sambata, 4 Mai 2024, 13:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 2 Mai 2024, 18:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 14
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 2 Mai 2024, 18:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 2 Mai 2024, 17:00
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 14
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 2 Mai 2024, 17:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Miercuri, 1 Mai 2024, 10:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 16
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Miercuri, 1 Mai 2024, 10:00
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Duminica, 28 Aprilie 2024, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 18
Teren: Agrij / Agrij
Duminica, 28 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Agrij / Agrij
Duminica, 28 Aprilie 2024, 13:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 18
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 28 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Vineri, 26 Aprilie 2024, 17:30
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 15
Teren: Crasna / Crasna
Vineri, 26 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Crasna / Crasna
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 20
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 20
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Popeni / Mirsid
Vineri, 19 Aprilie 2024, 17:30
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 14
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Vineri, 19 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Duminica, 14 Aprilie 2024, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 16
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 14 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 16
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 13
Teren: Cehei / Cehei
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Cehei / Cehei
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:30
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 25
Teren: As Ip / Ip
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:30
Teren: As Ip / Ip
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 18
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 18
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Joi, 4 Aprilie 2024, 18:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 11
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 4 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 4 Aprilie 2024, 17:00
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 11
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 4 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 31 Martie 2024, 13:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 14
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 31 Martie 2024, 13:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 14
Teren: Napradea / Napradea
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Teren: Napradea / Napradea
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 16
Teren: Ban / Ban
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Teren: Ban / Ban
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 11
Teren: Randra / Randra
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Teren: Randra / Randra
Sambata, 30 Martie 2024, 12:00
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 10
Teren: Randra / Randra
Sambata, 30 Martie 2024, 12:00
Teren: Randra / Randra
Vineri, 29 Martie 2024, 17:30
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 10
Teren: Randra / Randra
Vineri, 29 Martie 2024, 17:30
Teren: Randra / Randra
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 16
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 16
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 15
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 15
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 14
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 14
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 13
Teren: Ban / Ban
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Ban / Ban
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 13
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 13
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:30
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 9
Teren: Crasna / Crasna
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:30
Teren: Crasna / Crasna
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Crasna / Crasna
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Crasna / Crasna
Joi, 16 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 9
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Joi, 16 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 11
Teren: Zauan / Zauan
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Zauan / Zauan
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 11
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 8
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 8
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 11
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 11
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Hida / Hida
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Hida / Hida
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:00
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 6
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Marti, 24 Octombrie 2023, 17:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 6
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Marti, 24 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 8
Teren: Camar / Camar
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Camar / Camar
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 8
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Cehei / Cehei
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 9
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 9
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Tusa / Tusa
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 5
Teren: Cehei / Cehei
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 7
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 7
Teren: Ban / Ban
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Ban / Ban
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 4
Teren: Tusa / Tusa
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 7
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 7
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 7
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 7 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 7
Teren: /
Sambata, 7 Octombrie 2023, 14:00
Teren: /
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:30
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 3
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:30
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 3
Teren: Cehei / Cehei
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Cehei / Cehei
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 7
Teren: Crasna / Crasna
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Crasna / Crasna
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 6
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 5
Teren: Salatig / Salatig
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Salatig / Salatig
Vineri, 29 Septembrie 2023, 16:30
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Vineri, 29 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 2
Teren: Tusa / Tusa
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 4
Teren: /
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: /
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 4
Teren: Horoatu / Horoatu Crasnei
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Horoatu / Horoatu Crasnei
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 5
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 5
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Tusa / Tusa
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 1
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 1
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 4
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 4
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Camar / Camar
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Camar / Camar
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 1
Teren: Borla / Borla
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Borla / Borla
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 1
Teren: Badon / Badon
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Badon / Badon
Sambata, 19 August 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 4
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 19 August 2023, 17:30
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Marin / Marin
Duminica, 13 August 2023, 17:30
Teren: Marin / Marin
Duminica, 30 Iulie 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Zauan / Zauan
Duminica, 30 Iulie 2023, 17:30
Teren: Zauan / Zauan