Meciuri arbitrate
Duminica, 9 Iunie 2024, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 26
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 9 Iunie 2024, 17:00
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 2 Iunie 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 26
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 2 Iunie 2024, 13:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 2 Iunie 2024, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 25
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 2 Iunie 2024, 17:00
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Sambata, 1 Iunie 2024, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 19
Teren: Ciocmani / Ciocmani
Sambata, 1 Iunie 2024, 16:00
Teren: Ciocmani / Ciocmani
Duminica, 26 Mai 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 25
Teren: Teren Cizer / Cizer
Duminica, 26 Mai 2024, 17:00
Teren: Teren Cizer / Cizer
Duminica, 19 Mai 2024, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 23
Teren: Ban / Ban
Duminica, 19 Mai 2024, 17:00
Teren: Ban / Ban
Duminica, 19 Mai 2024, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 23
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 19 Mai 2024, 14:00
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 12 Mai 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 23
Teren: Zimbor / Zimbor
Duminica, 12 Mai 2024, 17:00
Teren: Zimbor / Zimbor
Duminica, 12 Mai 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 23
Teren: Zimbor / Zimbor
Duminica, 12 Mai 2024, 15:00
Teren: Zimbor / Zimbor
Vineri, 10 Mai 2024, 16:30
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 17
Teren: Crasna / Crasna
Vineri, 10 Mai 2024, 16:30
Teren: Crasna / Crasna
Duminica, 28 Aprilie 2024, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 18
Teren: Napradea / Napradea
Duminica, 28 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Napradea / Napradea
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 20
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 17
Teren: Salatig / Salatig
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Salatig / Salatig
Vineri, 19 Aprilie 2024, 17:30
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 14
Teren: Tusa / Tusa
Vineri, 19 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Tusa / Tusa
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:30
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 25
Teren: Zimbor / Zimbor
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Zimbor / Zimbor
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 18
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 18
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 31 Martie 2024, 13:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 14
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 31 Martie 2024, 13:00
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 14
Teren: Rastolt / Rastolt
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Teren: Rastolt / Rastolt
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 15
Teren: Dersida / Dersida
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Teren: Dersida / Dersida
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 15
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 14
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 14
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 14
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 14
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 11
Teren: Hida / Hida
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Hida / Hida
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 11
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 10
Teren: Horoatu / Horoatu Crasnei
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Horoatu / Horoatu Crasnei
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 10
Teren: Borla / Borla
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Borla / Borla
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Badon / Badon
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Badon / Badon
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 9
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 9
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 9
Teren: Teren Cizer / Cizer
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Teren Cizer / Cizer
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 8
Teren: Jac / Jac
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Jac / Jac
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 8
Teren: Jac / Jac
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Jac / Jac
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 6
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 6
Teren: Borla / Borla
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Borla / Borla
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 5
Teren: Dersida / Dersida
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Dersida / Dersida
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 5
Teren: Badon / Badon
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Badon / Badon
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 4
Teren: Ban / Ban
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Ban / Ban
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 4
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Cehei / Cehei
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:30
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 5
Teren: Crasna / Crasna
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Crasna / Crasna
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Zauan / Zauan
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Zauan / Zauan
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Ban / Ban
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Ban / Ban
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 26 August 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 1
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Sambata, 26 August 2023, 16:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau