Meciuri arbitrate
Duminica, 9 Iunie 2024, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 26
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 9 Iunie 2024, 17:00
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 2 Iunie 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 26
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 2 Iunie 2024, 17:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 2 Iunie 2024, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 26
Teren: Jac / Jac
Duminica, 2 Iunie 2024, 14:00
Teren: Jac / Jac
Sambata, 1 Iunie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 26
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 1 Iunie 2024, 15:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 26 Mai 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 25
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 26 Mai 2024, 17:00
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 26 Mai 2024, 14:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 22
Teren: Tihau / Tihau
Duminica, 26 Mai 2024, 14:00
Teren: Tihau / Tihau
Duminica, 19 Mai 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 24
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 19 Mai 2024, 17:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 19 Mai 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 24
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 19 Mai 2024, 15:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Vineri, 17 Mai 2024, 18:30
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 18
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 17 Mai 2024, 18:30
Teren: Hereclean / Hereclean
Miercuri, 15 Mai 2024, 17:30
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 26
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Miercuri, 15 Mai 2024, 17:30
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 12 Mai 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 23
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 12 Mai 2024, 17:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 12 Mai 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 23
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 12 Mai 2024, 15:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Sambata, 4 Mai 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 22
Teren: Criseni / Criseni
Sambata, 4 Mai 2024, 15:00
Teren: Criseni / Criseni
Sambata, 4 Mai 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 22
Teren: Criseni / Criseni
Sambata, 4 Mai 2024, 13:00
Teren: Criseni / Criseni
Miercuri, 1 Mai 2024, 17:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 16
Teren: Randra / Randra
Miercuri, 1 Mai 2024, 17:00
Teren: Randra / Randra
Duminica, 28 Aprilie 2024, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 20
Teren: Horoatu / Horoatu Crasnei
Duminica, 28 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Horoatu / Horoatu Crasnei
Duminica, 28 Aprilie 2024, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 20
Teren: Marin / Marin
Duminica, 28 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Marin / Marin
Duminica, 21 Aprilie 2024, 16:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 19
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 21 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 19
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Tusa / Tusa
Vineri, 19 Aprilie 2024, 18:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 13
Teren: Randra / Randra
Vineri, 19 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Randra / Randra
Duminica, 14 Aprilie 2024, 16:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 18
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 14 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 18
Teren: Marin / Marin
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Marin / Marin
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:30
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 13
Teren: Ileanda / Ileanda
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Ileanda / Ileanda
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:30
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 25
Teren: Popeni / Mirsid
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 17
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 7 Aprilie 2024, 16:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 17
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 7 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 16
Teren: Marin / Marin
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Teren: Marin / Marin
Duminica, 31 Martie 2024, 13:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 16
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 31 Martie 2024, 13:00
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 17
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 15
Teren: Badon / Badon
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Badon / Badon
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 15
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 12
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 12
Teren: Galgau / Galgau
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Galgau / Galgau
Duminica, 10 Martie 2024, 12:30
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 14
Teren: Crasna / Crasna
Duminica, 10 Martie 2024, 12:30
Teren: Crasna / Crasna
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 4
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 11
Teren: Badon / Badon
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Badon / Badon
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 11
Teren: Ban / Ban
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Ban / Ban
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 10
Teren: Hida / Hida
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Hida / Hida
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 10
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Ban / Ban
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Ban / Ban
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Ileanda / Ileanda
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 8
Teren: Napradea / Napradea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Napradea / Napradea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 7
Teren: Zauan / Zauan
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Zauan / Zauan
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 7
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 6
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 6
Teren: Rastolt / Rastolt
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Rastolt / Rastolt
Sambata, 7 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 7
Teren: Buciumi / Buciumi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Buciumi / Buciumi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 6
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Criseni / Criseni