Meciuri arbitrate
Duminica, 2 Iunie 2024, 17:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 19
Teren: Rus / Rus
Duminica, 2 Iunie 2024, 17:00
Teren: Rus / Rus
Duminica, 2 Iunie 2024, 14:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 19
Teren: Galgau / Galgau
Duminica, 2 Iunie 2024, 14:00
Teren: Galgau / Galgau
Sambata, 1 Iunie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 26
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 1 Iunie 2024, 15:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 26 Mai 2024, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 25
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Duminica, 26 Mai 2024, 17:00
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Duminica, 19 Mai 2024, 17:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 21
Teren: Dragu / Dragu
Duminica, 19 Mai 2024, 17:00
Teren: Dragu / Dragu
Duminica, 19 Mai 2024, 14:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 21
Teren: Almasu / Almasu
Duminica, 19 Mai 2024, 14:00
Teren: Almasu / Almasu
Vineri, 17 Mai 2024, 17:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 18
Teren: Cehei / Cehei
Vineri, 17 Mai 2024, 17:00
Teren: Cehei / Cehei
Sambata, 4 Mai 2024, 11:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 21
Teren: Ban / Ban
Sambata, 4 Mai 2024, 11:00
Teren: Ban / Ban
Sambata, 4 Mai 2024, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 21
Teren: Treznea / Treznea
Sambata, 4 Mai 2024, 14:00
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 28 Aprilie 2024, 13:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 18
Teren: Tihau / Tihau
Duminica, 28 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Tihau / Tihau
Duminica, 28 Aprilie 2024, 16:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 18
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 28 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Vineri, 26 Aprilie 2024, 17:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 15
Teren: Jibou / Jibou
Vineri, 26 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 15
Teren: Salatig / Salatig
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Salatig / Salatig
Sambata, 6 Aprilie 2024, 12:30
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 11
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 6 Aprilie 2024, 12:30
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 6 Aprilie 2024, 13:30
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 11
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 6 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Vineri, 29 Martie 2024, 17:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 11
Teren: Ileanda / Ileanda
Vineri, 29 Martie 2024, 17:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Sambata, 23 Martie 2024, 15:30
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 13
Teren: NEPROGRAMAT / NU SE JOACA
Sambata, 23 Martie 2024, 15:30
Teren: NEPROGRAMAT / NU SE JOACA
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 12
Teren: Rastolt / Rastolt
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Rastolt / Rastolt
Duminica, 17 Martie 2024, 15:30
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 12
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 17 Martie 2024, 15:30
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 15
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 15
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 9 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 14
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 9 Martie 2024, 13:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Joi, 16 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 9
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Joi, 16 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 11
Teren: Hida / Hida
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Hida / Hida
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 11
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 12
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Tusa / Tusa
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 16:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 8
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 8
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 11
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 11
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 7
Teren: Hereclean / Hereclean
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 7
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 8
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Badon / Badon
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Badon / Badon
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 9
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Tusa / Tusa
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 6
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:00
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 6
Teren: Titan / Zalău
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Titan / Zalău
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 9
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Giurtelec / Giurtelec
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 9
Teren: Romanasi / Romanasi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 8
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Hereclean / Hereclean