Meciuri arbitrate
Duminica, 19 Mai 2024, 16:00
Liga a V-a, etapa 22
Teren: Central / Panet
Duminica, 19 Mai 2024, 16:00
Teren: Central / Panet
Miercuri, 8 Mai 2024, 16:00
U-15 Seria 1, etapa 18
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Miercuri, 8 Mai 2024, 16:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Luni, 15 Aprilie 2024, 15:00
U-19, etapa 11
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Luni, 15 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 13 Aprilie 2024, 10:00
U-11 Seria 2., etapa 11
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Sambata, 13 Aprilie 2024, 10:00
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Sambata, 13 Aprilie 2024, 18:00
U-11 Seria 2., etapa 11
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 13 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
U-15 Seria 1, etapa 13
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Marti, 2 Aprilie 2024, 15:00
U-19, etapa 9
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Marti, 2 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Liga a V-a, etapa 15
Teren: Central / Santioana de Mures
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Teren: Central / Santioana de Mures
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
U-15 Seria 2., etapa 10
Teren: Central / Nazna
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
Teren: Central / Nazna
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 12
Teren: Central / Roteni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Roteni
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
U-15 Seria 1, etapa 7
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Marti, 31 Octombrie 2023, 16:00
U-19, etapa 7
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Marti, 31 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
U-15 Seria 1, etapa 5
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Marti, 3 Octombrie 2023, 16:00
U-15 Seria 1, etapa 3
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Marti, 3 Octombrie 2023, 16:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
U-15 Seria 1, etapa 2
Teren: Transil / Tg.Mures
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Transil / Tg.Mures
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
U-15 Seria 2., etapa 2
Teren: Central / Ivanesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Ivanesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
U-15 Seria 1, etapa 1
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 10:00
U-12, etapa 1
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Duminica, 10 Septembrie 2023, 10:00
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş