Meciuri arbitrate
Sambata, 8 Iunie 2024, 17:00
FINAL FOUR LIGA A V-A, etapa 2
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Sambata, 8 Iunie 2024, 17:00
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024, etapa 5
Teren: Recea / Recea
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Recea / Recea
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 11
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 11
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Remeți / Remeți
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 14
Teren: Tămaia / Tămaia
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Sambata, 13 Aprilie 2024, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 14
Teren: Tămaia / Tămaia
Sambata, 13 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 10
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 7 Aprilie 2024, 12:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 10
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 7 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 10
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 9
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Șișești / Șișești
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 9
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 9
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 6
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 6
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Remeți / Remeți
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 8
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 16:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024, etapa 4
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 6
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 6
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 5
Teren: Miresu Mare / Miresu Mare
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Miresu Mare / Miresu Mare
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024, etapa 3
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 3
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 3
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 1
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 1
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 3
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 2
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 1
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos