Meciuri arbitrate
Duminica, 4 Iunie 2023, 17:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 18
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 4 Iunie 2023, 17:00
Teren: Sălsig / Sălsig
Sambata, 13 Mai 2023, 16:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 21
Teren: Recea / Recea
Sambata, 13 Mai 2023, 16:00
Teren: Recea / Recea
Sambata, 13 Mai 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 21
Teren: Săsar / Săsar
Sambata, 13 Mai 2023, 13:00
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 7 Mai 2023, 16:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 20
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 7 Mai 2023, 16:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 7 Mai 2023, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 20
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 7 Mai 2023, 14:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Sambata, 29 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 15
Teren: Remeți / Remeți
Sambata, 29 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Remeți / Remeți
Sambata, 29 Aprilie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 15
Teren: Remeți / Remeți
Sambata, 29 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 12
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 2 Aprilie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 12
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 2 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 26 Martie 2023, 16:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 13
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 26 Martie 2023, 16:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 26 Martie 2023, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 13
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 26 Martie 2023, 14:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 19 Martie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 12
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 19 Martie 2023, 15:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 19 Martie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 12
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 19 Martie 2023, 13:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 11
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 11
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 14:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 10
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 12:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 10
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 10
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 10
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 22 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 8
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 22 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 22 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 8
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 22 Octombrie 2022, 13:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 16 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 7
Teren: Seini / Seini
Duminica, 16 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 16 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 7
Teren: Seini / Seini
Duminica, 16 Octombrie 2022, 13:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 2 Octombrie 2022, 16:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 5
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 2 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 2 Octombrie 2022, 14:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 5
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 2 Octombrie 2022, 14:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Joi, 22 Septembrie 2022, 16:30
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2022/2023, etapa 3
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Joi, 22 Septembrie 2022, 16:30
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 3
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 18 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 3
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 18 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 2
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 11 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 2
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 11 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 1
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 4 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 1
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 4 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus