Meciuri arbitrate
Sambata, 28 Mai 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 13
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 28 Mai 2022, 16:00
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Duminica, 15 Mai 2022, 16:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 17
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 15 Mai 2022, 16:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 8 Mai 2022, 16:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 19
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 8 Mai 2022, 16:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 8 Mai 2022, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 19
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 8 Mai 2022, 14:00
Teren: Șișești / Șișești
Miercuri, 20 Aprilie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 17
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Miercuri, 20 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Miercuri, 20 Aprilie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 17
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Miercuri, 20 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Sambata, 16 Aprilie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 16
Teren: Lapus / Lapus
Sambata, 16 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Lapus / Lapus
Sambata, 16 Aprilie 2022, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 16
Teren: Lapus / Lapus
Sambata, 16 Aprilie 2022, 13:00
Teren: Lapus / Lapus
Duminica, 10 Aprilie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 11
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 10 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Săsar / Săsar
Miercuri, 6 Aprilie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 14
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Miercuri, 6 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Sambata, 2 Aprilie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 13
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Sambata, 2 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 8
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Miercuri, 3 Noiembrie 2021, 14:30
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2021/2022, etapa 4
Teren: Moisei / Moisei
Miercuri, 3 Noiembrie 2021, 14:30
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 31 Octombrie 2021, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 7
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 31 Octombrie 2021, 14:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 17 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 5
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 17 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Săsar / Săsar
Sambata, 16 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 5
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 16 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Duminica, 10 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 4
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 10 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 3
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 3 Octombrie 2021, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 3
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 3 Octombrie 2021, 13:00
Teren: Baia Borșa / Borșa
Miercuri, 29 Septembrie 2021, 16:30
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2021/2022, etapa 2
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Miercuri, 29 Septembrie 2021, 16:30
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Duminica, 26 Septembrie 2021, 16:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 2
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 26 Septembrie 2021, 16:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 19 Septembrie 2021, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 1
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 19 Septembrie 2021, 16:00
Teren: Coaș / Coaș