Meciuri arbitrate
Duminica, 28 Mai 2023, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 17
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 28 Mai 2023, 16:00
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 21 Mai 2023, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 22
Teren: Seini / Seini
Duminica, 21 Mai 2023, 14:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 14 Mai 2023, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 15
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 14 Mai 2023, 16:00
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 30 Aprilie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 19
Teren: Seini / Seini
Duminica, 30 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 23 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 12
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 23 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Coaș / Coaș
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 17
Teren: Săsar / Săsar
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 9 Aprilie 2023, 16:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 16
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 9 Aprilie 2023, 16:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Miercuri, 5 Aprilie 2023, 15:30
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 15
Teren: Băița / Băița
Miercuri, 5 Aprilie 2023, 15:30
Teren: Băița / Băița
Duminica, 2 Aprilie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 14
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 2 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 10
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 26 Martie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 13
Teren: Seini / Seini
Duminica, 26 Martie 2023, 15:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 19 Martie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 12
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 19 Martie 2023, 13:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 11:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 11
Teren: Băița / Băița
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Băița / Băița
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 14:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 9
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 8
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 7
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 16 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 6
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 16 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 5
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 2 Octombrie 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 4
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 2 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 2 Octombrie 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 4
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 2 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 25 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 4
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 25 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 25 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 4
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 25 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 18 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 2
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 18 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 2
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 2
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 11 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 2
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 11 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 1
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 4 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 1
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 4 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Tămaia / Tămaia