Meciuri arbitrate
Duminica, 5 Iunie 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 14
Teren: Gârdani / Gârdani
Duminica, 5 Iunie 2022, 16:00
Teren: Gârdani / Gârdani
Sambata, 28 Mai 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 13
Teren: Chechiș / Chechiș
Sambata, 28 Mai 2022, 16:00
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 22 Mai 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 12
Teren: Gârdani / Gârdani
Duminica, 22 Mai 2022, 16:00
Teren: Gârdani / Gârdani
Duminica, 15 Mai 2022, 16:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 17
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 15 Mai 2022, 16:00
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 15 Mai 2022, 14:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 17
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 15 Mai 2022, 14:00
Teren: Moisei / Moisei
Sambata, 7 Mai 2022, 16:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 19
Teren: Seini / Seini
Sambata, 7 Mai 2022, 16:00
Teren: Seini / Seini
Miercuri, 4 Mai 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 15
Teren: Satulung / Satulung
Miercuri, 4 Mai 2022, 17:00
Teren: Satulung / Satulung
Sambata, 30 Aprilie 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 9
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 30 Aprilie 2022, 16:00
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Duminica, 17 Aprilie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 12
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 17 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 3 Aprilie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 10
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 3 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 14:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 8
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 31 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 7
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 31 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 24 Octombrie 2021, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 6
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 24 Octombrie 2021, 12:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 24 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 6
Teren: Gârdani / Gârdani
Duminica, 24 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Gârdani / Gârdani
Duminica, 17 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 5
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 17 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 10 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 4
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 10 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Coaș / Coaș
Sambata, 9 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 4
Teren: Municipal / Sighetu Marmației
Sambata, 9 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Municipal / Sighetu Marmației
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 3
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Joi, 30 Septembrie 2021, 16:30
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2021/2022, etapa 2
Teren: Sălsig / Sălsig
Joi, 30 Septembrie 2021, 16:30
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 26 Septembrie 2021, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 2
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 26 Septembrie 2021, 16:00
Teren: Fersig / Fersig
Sambata, 25 Septembrie 2021, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 2
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Sambata, 25 Septembrie 2021, 16:00
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Duminica, 19 Septembrie 2021, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 1
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 19 Septembrie 2021, 16:00
Teren: Cernești / Cernești