Meciuri arbitrate
Duminica, 26 Mai 2024, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 18
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 26 Mai 2024, 16:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 12 Mai 2024, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 16
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 12 Mai 2024, 16:00
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 28 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 16
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 28 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Sambata, 27 Aprilie 2024, 12:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 13
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 27 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Duminica, 21 Aprilie 2024, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 15
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 21 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Sambata, 20 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 14
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 20 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 13 Aprilie 2024, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 14
Teren: Tămaia / Tămaia
Sambata, 13 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 12
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 11
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
UNDER 15, etapa 13
Teren: ”Gheorghe Lazăr” / Baia Mare
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
Teren: ”Gheorghe Lazăr” / Baia Mare
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 10
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 10
Teren: Săsar 2 / Săsar
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Săsar 2 / Săsar
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 9
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 8
Teren: Recea / Recea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Recea / Recea
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
UNDER 15, etapa 9
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 8
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 6
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 4
Teren: Săsar / Săsar
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Săsar / Săsar
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
UNDER 15, etapa 5
Teren: Sarasău / Sarasău
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
UNDER 15, etapa 4
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
UNDER 15, etapa 3
Teren: Sarasău / Sarasău
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Vineri, 8 Septembrie 2023, 10:00
UNDER 15, etapa 2
Teren: Ferneziu / Ferneziu
Vineri, 8 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Ferneziu / Ferneziu
Vineri, 1 Septembrie 2023, 18:30
UNDER 15, etapa 1
Teren: Sarasău / Sarasău
Vineri, 1 Septembrie 2023, 18:30
Teren: Sarasău / Sarasău
Data nu este disponibila, hh:mm
UNDER 15, etapa 10
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Data nu este disponibila, hh:mm
UNDER 15, etapa 14
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Salina / Ocna Șugatag