Meciuri arbitrate
Duminica, 4 Iunie 2023, 17:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 18
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 4 Iunie 2023, 17:00
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Sambata, 6 Mai 2023, 16:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 20
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 6 Mai 2023, 16:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 6 Mai 2023, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 20
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 6 Mai 2023, 14:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 30 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 13
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 30 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 23 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 12
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 23 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Coaș / Coaș
Vineri, 14 Aprilie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 17
Teren: Băița / Băița
Vineri, 14 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Băița / Băița
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 17
Teren: Satulung / Satulung
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 9 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 16
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 9 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Șișești / Șișești
Miercuri, 5 Aprilie 2023, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 15
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Miercuri, 5 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 10
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Sambata, 1 Aprilie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 14
Teren: Săsar / Săsar
Sambata, 1 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 26 Martie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 13
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 26 Martie 2023, 13:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 14:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 9
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 9
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 30 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 9
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 30 Octombrie 2022, 13:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 7
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Coaș / Coaș
Sambata, 15 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 7
Teren: Recea / Recea
Sambata, 15 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Recea / Recea
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 5
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 2 Octombrie 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 4
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 2 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 25 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 3
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 25 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 2
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 1
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2022/2023, etapa 2
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 28 August 2022, 17:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2022/2023, etapa 1
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 28 August 2022, 17:00
Teren: Lăschia / Lăschia