Meciuri arbitrate
Duminica, 26 Mai 2024, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 18
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 26 Mai 2024, 16:00
Teren: Cernești / Cernești
Sambata, 18 Mai 2024, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 17
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Sambata, 18 Mai 2024, 16:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Sambata, 11 Mai 2024, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 16
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Sambata, 11 Mai 2024, 16:00
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Miercuri, 1 Mai 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 17
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Miercuri, 1 Mai 2024, 15:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 28 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 15
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 28 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 12
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 21 Aprilie 2024, 12:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 12
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 21 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Sambata, 13 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 13
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 13 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 12
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 12
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 11
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 9
Teren: Miresu Mare / Miresu Mare
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Miresu Mare / Miresu Mare
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 8
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 7
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
UNDER 15, etapa 7
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 6
Teren: Seini / Seini
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 20 August 2023, 17:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024, etapa 1
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 20 August 2023, 17:00
Teren: Chechiș / Chechiș