Meciuri arbitrate
Duminica, 22 Mai 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 16
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 22 Mai 2022, 16:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 15 Mai 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 11
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 15 Mai 2022, 16:00
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 8 Mai 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 14
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 8 Mai 2022, 16:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Sambata, 30 Aprilie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 18
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Sambata, 30 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Duminica, 17 Aprilie 2022, 14:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 8
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 17 Aprilie 2022, 14:00
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 17 Aprilie 2022, 16:30
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 8
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 17 Aprilie 2022, 16:30
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 3 Aprilie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 10
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 3 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 10
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 12:00
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 14:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 8
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 31 Octombrie 2021, 14:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 7
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 31 Octombrie 2021, 14:00
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 24 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 6
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 24 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 17 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 5
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 17 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 10 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 4
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 10 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 3
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Joi, 30 Septembrie 2021, 16:30
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2021/2022, etapa 2
Teren: Cernești / Cernești
Joi, 30 Septembrie 2021, 16:30
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 26 Septembrie 2021, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 2
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 26 Septembrie 2021, 16:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 19 Septembrie 2021, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 1
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 19 Septembrie 2021, 14:00
Teren: Tămaia / Tămaia