Meciuri arbitrate
Duminica, 14 Mai 2023, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 21
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 14 Mai 2023, 14:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Sambata, 6 Mai 2023, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 20
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 6 Mai 2023, 14:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 30 Aprilie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 19
Teren: Seini / Seini
Duminica, 30 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 9 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 11
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 9 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 26 Martie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 13
Teren: Gârdani / Gârdani
Duminica, 26 Martie 2023, 13:00
Teren: Gârdani / Gârdani
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 14:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 9
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 30 Octombrie 2022, 11:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 9
Teren: Băița / Băița
Duminica, 30 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Băița / Băița
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 8
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 7
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 16 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 6
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 16 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 5
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 2 Octombrie 2022, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 5
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 2 Octombrie 2022, 14:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 18 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 3
Teren: Seini / Seini
Duminica, 18 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Seini / Seini
Sambata, 17 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 2
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Sambata, 17 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 1
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Lăschia / Lăschia