Meciuri arbitrate
Sambata, 13 Mai 2023, 16:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 21
Teren: Recea / Recea
Sambata, 13 Mai 2023, 16:00
Teren: Recea / Recea
Sambata, 13 Mai 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 21
Teren: Săsar / Săsar
Sambata, 13 Mai 2023, 13:00
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 7 Mai 2023, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 14
Teren: Gârdani / Gârdani
Duminica, 7 Mai 2023, 16:00
Teren: Gârdani / Gârdani
Sambata, 6 Mai 2023, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 14
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Sambata, 6 Mai 2023, 16:00
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Duminica, 23 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 12
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 23 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Sambata, 22 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 18
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 22 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 22 Aprilie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 18
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 22 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 2 Aprilie 2023, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 10
Teren: Gârdani / Gârdani
Duminica, 2 Aprilie 2023, 16:00
Teren: Gârdani / Gârdani
Sambata, 25 Martie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 13
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Sambata, 25 Martie 2023, 15:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 11
Teren: Lapus / Lapus
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Lapus / Lapus
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 11
Teren: Lapus / Lapus
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: Lapus / Lapus
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 14:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 10
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 12:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 10
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 10
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 13:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 11:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 10
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Duminica, 16 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 7
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 16 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 16 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 7
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 16 Octombrie 2022, 13:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 6
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 25 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 4
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 25 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 25 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 4
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 25 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Miercuri, 21 Septembrie 2022, 16:30
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2022/2023, etapa 3
Teren: Tămaia / Tămaia
Miercuri, 21 Septembrie 2022, 16:30
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 2
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 11 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 2
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 11 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Sambata, 3 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 1
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Sambata, 3 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 28 August 2022, 17:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2022/2023, etapa 1
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 28 August 2022, 17:00
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului