Meciuri arbitrate
Sambata, 25 Mai 2024, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 18
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 25 Mai 2024, 16:00
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Duminica, 12 Mai 2024, 16:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 14
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 12 Mai 2024, 16:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 12 Mai 2024, 13:30
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 14
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 12 Mai 2024, 13:30
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Sambata, 11 Mai 2024, 18:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 16
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 11 Mai 2024, 18:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 28 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 16
Teren: Recea / Recea
Duminica, 28 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Recea / Recea
Duminica, 28 Aprilie 2024, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 16
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 28 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 12
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 21 Aprilie 2024, 12:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 12
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 21 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 13
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Fersig / Fersig
Sambata, 13 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 13
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 13 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 12
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 10
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
UNDER 15, etapa 12
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 7
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Fersig / Fersig
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 7
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
UNDER 15, etapa 7
Teren: Lăpușel / Lăpușel
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Lăpușel / Lăpușel
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 6
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 5
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 5
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 4
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 3
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Fersig / Fersig
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
UNDER 15, etapa 3
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Duminica, 10 Septembrie 2023, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 2
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 10 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Lăschia / Lăschia
Duminica, 20 August 2023, 17:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024, etapa 1
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 20 August 2023, 17:00
Teren: Chechiș / Chechiș