Meciuri arbitrate
Duminica, 4 Iunie 2023, 17:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 18
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 4 Iunie 2023, 17:00
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 28 Mai 2023, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 17
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 28 Mai 2023, 16:00
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 14 Mai 2023, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 15
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 14 Mai 2023, 16:00
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 7 Mai 2023, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 14
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 7 Mai 2023, 16:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 30 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 13
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 30 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Chechiș / Chechiș
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 17
Teren: Seini / Seini
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Seini / Seini
Sambata, 8 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 11
Teren: Chechiș / Chechiș
Sambata, 8 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 10
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Coaș / Coaș
Sambata, 18 Martie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 12
Teren: Săsar / Săsar
Sambata, 18 Martie 2023, 13:00
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 14:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 9
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 10
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 10
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Joi, 27 Octombrie 2022, 15:30
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2022/2023, etapa 4
Teren: Sălsig / Sălsig
Joi, 27 Octombrie 2022, 15:30
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 8
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 23 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 8
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 23 Octombrie 2022, 13:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 16 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 6
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 16 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 6
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 2 Octombrie 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 4
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 2 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Sambata, 1 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 5
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Sambata, 1 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Sambata, 1 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 5
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Sambata, 1 Octombrie 2022, 13:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 25 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 3
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 25 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 2
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 1
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Sambata, 10 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 1
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 10 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 1
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 4 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 1
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 4 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Sambata, 3 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 1
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Sambata, 3 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș