Meciuri arbitrate
Duminica, 5 Iunie 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 14
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 5 Iunie 2022, 16:00
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 29 Mai 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 17
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 29 Mai 2022, 16:00
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 15 Mai 2022, 16:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 17
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 15 Mai 2022, 16:00
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 15 Mai 2022, 14:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 17
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 15 Mai 2022, 14:00
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 8 Mai 2022, 16:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 16
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 8 Mai 2022, 16:00
Teren: Remeți / Remeți
Sambata, 7 Mai 2022, 16:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 19
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Sambata, 7 Mai 2022, 16:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Luni, 2 Mai 2022, 16:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 13
Teren: Săsar / Săsar
Luni, 2 Mai 2022, 16:00
Teren: Săsar / Săsar
Sambata, 30 Aprilie 2022, 16:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 18
Teren: Lapus / Lapus
Sambata, 30 Aprilie 2022, 16:00
Teren: Lapus / Lapus
Duminica, 17 Aprilie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 13
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 17 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 10 Aprilie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 15
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 10 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 3 Aprilie 2022, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 13
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 3 Aprilie 2022, 14:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 27 Martie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 12
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 27 Martie 2022, 15:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 14:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 9
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 8
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 17 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 5
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 17 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Sambata, 16 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 5
Teren: Seini / Seini
Sambata, 16 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 10 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 4
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 10 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 10 Octombrie 2021, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 4
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 10 Octombrie 2021, 13:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 3
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Miercuri, 29 Septembrie 2021, 16:30
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2021/2022, etapa 2
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Miercuri, 29 Septembrie 2021, 16:30
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Duminica, 26 Septembrie 2021, 16:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 2
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 26 Septembrie 2021, 16:00
Teren: Moisei / Moisei
Sambata, 25 Septembrie 2021, 16:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 2
Teren: Municipal / Sighetu Marmației
Sambata, 25 Septembrie 2021, 16:00
Teren: Municipal / Sighetu Marmației
Duminica, 19 Septembrie 2021, 16:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 1
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 19 Septembrie 2021, 16:00
Teren: Satulung / Satulung