Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Liga 5, etapa 13
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 13
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 12:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 13
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Liga 5, etapa 11
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 20 Octombrie 2019, 15:00
Liga 5, etapa 9
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 20 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 13 Octombrie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Nord, etapa 8
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 13 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Moisei / Moisei
omologat la masa verde
Duminica, 13 Octombrie 2019, 13:00
Liga 4, Seria Nord, Juniori A1, etapa 8
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 13 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 6 Octombrie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 7
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 6 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 6 Octombrie 2019, 13:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 7
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 6 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 6
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Omologat la masa verde
Duminica, 29 Septembrie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 6
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 29 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Liga 4, Seria Nord, etapa 5
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 22 Septembrie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Nord, Juniori A1, etapa 5
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 22 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Baia Borșa / Borșa
Sambata, 14 Septembrie 2019, 17:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 4
Teren: Seini / Seini
Sambata, 14 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Seini / Seini
Sambata, 14 Septembrie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 4
Teren: Seini / Seini
Sambata, 14 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Seini / Seini
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 16:30
Cupa Romaniei, 16-imi, etapa 1
Teren: Făurești / Făurești
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 16:30
Teren: Făurești / Făurești
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 3
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 8 Septembrie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 3
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 8 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Liga 5, etapa 2
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 25 August 2019, 17:00
Liga 5, etapa 1
Teren: Fersig / Fersig
Duminica, 25 August 2019, 17:00
Teren: Fersig / Fersig
Sambata, 24 August 2019, 17:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 1
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 24 August 2019, 17:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 24 August 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 1
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 24 August 2019, 15:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 18 August 2019, 17:30
Cupa Romaniei, faza I, etapa 1
Teren: Săsar / Săsar
Duminica, 18 August 2019, 17:30
Teren: Săsar / Săsar