Meciuri arbitrate
Duminica, 2 Iunie 2019, 16:00
Liga 5, Seria 1, etapa 14
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 2 Iunie 2019, 16:00
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 19 Mai 2019, 16:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 22
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 19 Mai 2019, 16:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 12 Mai 2019, 16:00
Liga 4, Seria Nord, etapa 17
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Duminica, 12 Mai 2019, 16:00
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Duminica, 12 Mai 2019, 14:00
Liga 4 - juniori, Seria Nord, etapa 17
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Duminica, 12 Mai 2019, 14:00
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Duminica, 5 Mai 2019, 16:00
Liga 5, Seria 2, etapa 11
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 5 Mai 2019, 16:00
Teren: Sălsig / Sălsig
Miercuri, 1 Mai 2019, 16:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 19
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Miercuri, 1 Mai 2019, 16:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Miercuri, 1 Mai 2019, 14:00
Liga 4 - juniori, Seria Sud, etapa 19
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Miercuri, 1 Mai 2019, 14:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Vineri, 26 Aprilie 2019, 16:00
Liga 4, Seria Nord, etapa 15
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Vineri, 26 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Vineri, 26 Aprilie 2019, 14:00
Liga 4 - juniori, Seria Nord, etapa 15
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Vineri, 26 Aprilie 2019, 14:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 21 Aprilie 2019, 16:00
Liga 5, Seria 1, etapa 10
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 21 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 14 Aprilie 2019, 16:00
Liga 5, Seria 2, etapa 9
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 14 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 7 Aprilie 2019, 16:00
Liga 5, Seria 2, etapa 8
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 7 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Sambata, 30 Martie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 14
Teren: Tămaia / Tămaia
Sambata, 30 Martie 2019, 15:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Sambata, 30 Martie 2019, 13:00
Liga 4 - juniori, Seria Sud, etapa 14
Teren: Tămaia / Tămaia
Sambata, 30 Martie 2019, 13:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 11
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Liga 5, Seria 1, etapa 1
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur
Duminica, 14 Octombrie 2018, 15:00
Liga 5, Seria 1, etapa 6
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 14 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 30 Septembrie 2018, 15:00
Liga 5, Seria 2, etapa 5
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 30 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Liga 5, Seria 1, etapa 4
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Liga 5, Seria 2, etapa 4
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Liga 5, Seria 2, etapa 3
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Duminica, 9 Septembrie 2018, 17:00
Liga 5, Seria 1, etapa 2
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 9 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Liga 5, Seria 2, etapa 1
Teren: Groși / Groși
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Groși / Groși
Duminica, 26 August 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 26 August 2018, 17:00
Teren: Cernești / Cernești