Meciuri arbitrate
Sambata, 11 Mai 2024, 16:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 18
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 11 Mai 2024, 16:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 11 Mai 2024, 13:30
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 18
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 11 Mai 2024, 13:30
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 28 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 13
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 28 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 28 Aprilie 2024, 12:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 13
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 28 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Sambata, 27 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 13
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 27 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 27 Aprilie 2024, 12:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 13
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 27 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 7
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 7
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 4
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 4
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 3
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 3
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 3
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 3
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 1
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 1
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Remeți / Remeți
Data nu este disponibila, hh:mm
UNDER 15, etapa 6
Teren: Solovan / Sighetu Marmației
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Solovan / Sighetu Marmației