Meciuri arbitrate
Duminica, 19 Mai 2024, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 27
Teren: Valea Lupului / Valea Lupului
Duminica, 19 Mai 2024, 12:00
Teren: Valea Lupului / Valea Lupului
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 19
Teren: Românești / Românești
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Românești / Românești
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 16
Teren: Brăești / Brăești
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Brăești / Brăești
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 14
Teren: Golăiești / Golăiești
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Golăiești / Golăiești
Duminica, 3 Martie 2024, 12:00
Cupa României, etapa 2
Teren: Țibănești / Țibănești
Duminica, 3 Martie 2024, 12:00
Teren: Țibănești / Țibănești
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Lețcani / Lețcani
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Lețcani / Lețcani
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Agronomie / Iași
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Agronomie / Iași
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Bălțați / Bălțați
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Bălțați / Bălțați
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Al.I.Cuza / Al.I.Cuza
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Al.I.Cuza / Al.I.Cuza
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Dobrovăț / Dobrovăț
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Dobrovăț / Dobrovăț
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Al.I.Cuza / Al.I.Cuza
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Al.I.Cuza / Al.I.Cuza
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Sinești / Sinești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Sinești / Sinești
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Scânteia / Scânteia
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Scânteia / Scânteia
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Bălțați / Bălțați
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Bălțați / Bălțați
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 4
Teren: Țibănești / Țibănești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Țibănești / Țibănești
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Valea Lupului / Valea Lupului
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Valea Lupului / Valea Lupului
Duminica, 27 August 2023, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 27 August 2023, 12:00
Teren: Hârlău / Hârlău
Duminica, 20 August 2023, 10:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Agronomie / Iași
Duminica, 20 August 2023, 10:00
Teren: Agronomie / Iași