Meciuri arbitrate
Duminica, 16 Iunie 2024, 18:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 22
Teren: Gh. Doja / Gh. Doja
Duminica, 16 Iunie 2024, 18:00
Teren: Gh. Doja / Gh. Doja
Sambata, 8 Iunie 2024, 16:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 22
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Sambata, 8 Iunie 2024, 16:00
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Duminica, 2 Iunie 2024, 18:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 21
Teren: Orezu / Orezu
Duminica, 2 Iunie 2024, 18:00
Teren: Orezu / Orezu
Sambata, 1 Iunie 2024, 13:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 21
Teren: Platonesti / Platonesti
Sambata, 1 Iunie 2024, 13:00
Teren: Platonesti / Platonesti
Sambata, 1 Iunie 2024, 18:00
PLAY OUT 2024, etapa 11
Teren: Scinteia / Scinteia
Sambata, 1 Iunie 2024, 18:00
Teren: Scinteia / Scinteia
Duminica, 26 Mai 2024, 18:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 24
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Duminica, 26 Mai 2024, 18:00
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Sambata, 25 Mai 2024, 18:00
PLAY OUT 2024, etapa 10
Teren: Axintele / Axintele
Sambata, 25 Mai 2024, 18:00
Teren: Axintele / Axintele
Duminica, 19 Mai 2024, 18:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 19
Teren: Gh. Doja / Gh. Doja
Duminica, 19 Mai 2024, 18:00
Teren: Gh. Doja / Gh. Doja
Sambata, 18 Mai 2024, 18:00
PLAY OFF 2024, etapa 12
Teren: Victoria / Tandarei
Sambata, 18 Mai 2024, 18:00
Teren: Victoria / Tandarei
Duminica, 12 Mai 2024, 18:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 22
Teren: Rădulești / Rădulești
Duminica, 12 Mai 2024, 18:00
Teren: Rădulești / Rădulești
Sambata, 11 Mai 2024, 18:00
PLAY OFF 2024, etapa 11
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 11 Mai 2024, 18:00
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 4 Mai 2024, 13:00
PLAY OFF 2024, etapa 10
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Sambata, 4 Mai 2024, 13:00
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Duminica, 28 Aprilie 2024, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 21
Teren: Jilavele / Jilavele
Duminica, 28 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
PLAY OFF 2024, etapa 9
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 20
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
PLAY OUT 2024, etapa 5
Teren: Adancata / Adancata
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Adancata / Adancata
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 19
Teren: Maia / Maia
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Maia / Maia
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
PLAY OFF 2024, etapa 7
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 14
Teren: Milosesti / Milosesti
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Milosesti / Milosesti
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
PLAY OFF 2024, etapa 6
Teren: Rovine / Rovine
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Rovine / Rovine
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 13
Teren: Bucu / Bucu
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Teren: Bucu / Bucu
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
PLAY OFF 2024, etapa 5
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Abatorul / Slobozia
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 12
Teren: Milosesti / Milosesti
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Milosesti / Milosesti
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
PLAY OFF 2024, etapa 4
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Fetesti / Fetesti
Miercuri, 20 Martie 2024, 15:00
Cupa 2023-2024, etapa 5
Teren: Grivita / Grivita
Miercuri, 20 Martie 2024, 15:00
Teren: Grivita / Grivita
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 15
Teren: Maia / Maia
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Maia / Maia
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
PLAY OFF 2024, etapa 2
Teren: Victoria / Tandarei
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Victoria / Tandarei
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
PLAY OFF 2024, etapa 1
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Fetesti / Fetesti
Duminica, 18 Februarie 2024, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 3
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Duminica, 18 Februarie 2024, 14:00
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 3
Teren: Albesti / Albesti
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: Albesti / Albesti
Sambata, 16 Decembrie 2023, 14:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 18
Teren: Bordusani / Bordusani
Sambata, 16 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Bordusani / Bordusani
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 17
Teren: Rosiori / Rosiori
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Rosiori / Rosiori
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 13
Teren: Sălcioara / Sălcioara
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Sălcioara / Sălcioara
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 15
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Fetesti / Fetesti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 12
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 14
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 11
Teren: Cosereni / Cosereni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Cosereni / Cosereni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 13
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Jilavele / Jilavele
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 10
Teren: Gh. Doja / Gh. Doja
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Gh. Doja / Gh. Doja
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:30
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 10
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 12
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 9
Teren: Milosesti / Milosesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Milosesti / Milosesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 11
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 7
Teren: Maia / Maia
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Maia / Maia
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 9
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Abatorul / Slobozia
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 6
Teren: Andrasesti / Andrasesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Andrasesti / Andrasesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 8
Teren: Victoria / Tandarei
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Victoria / Tandarei
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 5
Teren: Cazanesti / Cazanesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Cazanesti / Cazanesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 7
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 4
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 6
Teren: Scinteia / Scinteia
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Scinteia / Scinteia
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 3
Teren: Garbovi / Garbovi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Garbovi / Garbovi
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 5
Teren: Victoria / Tandarei
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Victoria / Tandarei
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 2
Teren: Andrasesti / Andrasesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Andrasesti / Andrasesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 4
Teren: Gimbasani / Gimbasani
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Gimbasani / Gimbasani
Sambata, 9 Septembrie 2023, 12:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 2
Teren: Giurgeni / Giurgeni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Giurgeni / Giurgeni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 1
Teren: Valea Macrisului / Valea Macrisului
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Valea Macrisului / Valea Macrisului
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 1
Teren: Saveni / Saveni
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Saveni / Saveni
Sambata, 2 Septembrie 2023, 12:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 1
Teren: Vladeni / Vladeni
Sambata, 2 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Vladeni / Vladeni
Duminica, 27 August 2023, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 2
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Duminica, 27 August 2023, 14:00
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 2
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Abatorul / Slobozia
Duminica, 20 August 2023, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 1
Teren: Alexeni / Alexeni
Duminica, 20 August 2023, 14:00
Teren: Alexeni / Alexeni
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 1
Teren: Bordusani / Bordusani
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Bordusani / Bordusani