Meciuri arbitrate
Duminica, 16 Iunie 2024, 18:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 22
Teren: Bucu / Bucu
Duminica, 16 Iunie 2024, 18:00
Teren: Bucu / Bucu
Duminica, 2 Iunie 2024, 18:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 21
Teren: Traian / Traian
Duminica, 2 Iunie 2024, 18:00
Teren: Traian / Traian
Sambata, 1 Iunie 2024, 18:00
PLAY OFF 2024, etapa 14
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 1 Iunie 2024, 18:00
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 25 Mai 2024, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 20
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Sambata, 25 Mai 2024, 15:00
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Sambata, 25 Mai 2024, 18:00
PLAY OFF 2024, etapa 13
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 25 Mai 2024, 18:00
Teren: Abatorul / Slobozia
Duminica, 19 Mai 2024, 18:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 19
Teren: Gh. Doja / Gh. Doja
Duminica, 19 Mai 2024, 18:00
Teren: Gh. Doja / Gh. Doja
Sambata, 18 Mai 2024, 18:00
PLAY OFF 2024, etapa 12
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 18 Mai 2024, 18:00
Teren: Fetesti / Fetesti
Duminica, 12 Mai 2024, 18:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 18
Teren: Amara / Amara
Duminica, 12 Mai 2024, 18:00
Teren: Amara / Amara
Duminica, 25 Februarie 2024, 14:00
PLAY OFF 2024 juniori, etapa 2
Teren: Urziceni / Urziceni
Duminica, 25 Februarie 2024, 14:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 4
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Sambata, 16 Decembrie 2023, 14:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 18
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Sambata, 16 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 17
Teren: Amara / Amara
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Amara / Amara
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 13
Teren: Cosereni / Cosereni
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Cosereni / Cosereni
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 16
Teren: Axintele / Axintele
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Axintele / Axintele
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 15
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 12
Teren: Dridu / Dridu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Dridu / Dridu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 14
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 11
Teren: Perieti / Perieti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Perieti / Perieti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 13
Teren: Axintele / Axintele
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Axintele / Axintele
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 10
Teren: Bucu / Bucu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Bucu / Bucu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 9
Teren: Orezu / Orezu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Orezu / Orezu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 11
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Jilavele / Jilavele
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 8
Teren: Amara / Amara
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Amara / Amara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 10
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Abatorul / Slobozia
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 7
Teren: Cosereni / Cosereni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Cosereni / Cosereni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 9
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 6
Teren: Bucu / Bucu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Bucu / Bucu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 8
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Jilavele / Jilavele
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 5
Teren: Gh. Doja / Gh. Doja
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Gh. Doja / Gh. Doja
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 7
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 6
Teren: Scinteia / Scinteia
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Scinteia / Scinteia
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 3
Teren: Gh. Doja / Gh. Doja
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Gh. Doja / Gh. Doja
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 5
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 4
Teren: Brosteni / Brosteni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Brosteni / Brosteni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 1
Teren: Gh. Doja / Gh. Doja
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Gh. Doja / Gh. Doja
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 3
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Jilavele / Jilavele
Duminica, 27 August 2023, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 2
Teren: Valea Ciorii / Valea Ciorii
Duminica, 27 August 2023, 14:00
Teren: Valea Ciorii / Valea Ciorii
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 2
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Duminica, 20 August 2023, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 1
Teren: Bucu / Bucu
Duminica, 20 August 2023, 14:00
Teren: Bucu / Bucu
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 1
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Fetesti / Fetesti