Udinese Academy Juniorul Tandarei |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, Meciuri clasament final U11 (2013), etapa 1 |
09:00 |
Petrolul CSM Lugoj |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, U13 (2011) locurile 1-3, etapa 2 |
09:00 |
Academia Hagi Real New Buc. |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, Meciuri clasament final U9 (2015), etapa 1 |
09:00 |
LPS Buzau negru Juniorul Tandarei |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, Meciuri clasament final U9 (2015), etapa 1 |
09:50 |
CS Mioveni CFR Tim. |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, Meciuri clasament final U11 (2013), etapa 2 |
10:00 |
Alma Sibiu Kids Drobeta rosu |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, U 7 (2017) A, etapa 5 |
10:00 |
Alma Sibiu Dinamo Bucuresti |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, U13 (2011) locurile 4-6, etapa 2 |
10:10 |
Champion Bucuresti Kids Drobeta |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, Meciuri clasament final U9 (2015), etapa 1 |
10:40 |
Victoria Tulcea ACS Kinder Constanta |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, Meciuri clasament final U11 (2013), etapa 2 |
11:00 |
CSS Caracal Juniorul Tandarei |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, U 7 (2017) A, etapa 5 |
11:00 |
CSM Tg. Jiu Sportul Petresti |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, U13 (2011) locurile 7-9, etapa 2 |
11:20 |
Alma Sibiu CFR Tim. |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, Meciuri clasament final U9 (2015), etapa 1 |
11:30 |
Kids Drobeta albastru Academia Hagi |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, U 7 (2017) A, etapa 5 |
12:00 |
Forex Bv - |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, Meciuri clasament final U11 (2013), etapa 2 |
12:00 |
CSS Caracal LPS Buzau albastru |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, Meciuri clasament final U9 (2015), etapa 1 |
12:20 |
Kids Drobeta CSM Lugoj |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, U13 (2011) locurile 1-3, etapa 3 |
12:30 |
LPS Buzau - |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, Meciuri clasament final U11 (2013), etapa 2 |
13:00 |
Dinamo Bucuresti LPS Viitorul Pitesti |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, U13 (2011) locurile 4-6, etapa 3 |
13:40 |
Sportul Petresti Magura Sibiu |
Complex Hagi / Ovidiu |
Junior football cup, U13 (2011) locurile 7-9, etapa 3 |
14:50 |