Meciuri arbitrate
Duminica, 16 Iunie 2024, 15:00
Liga 5, etapa 26
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 16 Iunie 2024, 15:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 8 Iunie 2024, 11:00
Liga 5, etapa 25
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 8 Iunie 2024, 11:00
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 8 Iunie 2024, 14:30
Liga 5, etapa 25
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 8 Iunie 2024, 14:30
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 25 Mai 2024, 14:00
Juniori U11, Turul 2, Seria 1, etapa 5
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 25 Mai 2024, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 24 Mai 2024, 18:30
Juniori U13, Turul 2 Seria 1, etapa 10
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 24 Mai 2024, 18:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 16 Mai 2024, 18:00
Juniori U11, Turul 2, Seria 1, etapa 9
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 16 Mai 2024, 18:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 10 Mai 2024, 18:00
Juniori U13, Turul 2 Seria 1, etapa 8
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 10 Mai 2024, 18:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 9 Mai 2024, 17:00
Juniori U17, etapa 14
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Joi, 9 Mai 2024, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Luni, 29 Aprilie 2024, 17:30
Juniori U11, Turul 2, Seria 1, etapa 7
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Luni, 29 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Juniori U13, Turul 2 Seria 1, etapa 7
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 19 Aprilie 2024, 16:15
Juniori U15, Seria 1, etapa 17
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Vineri, 19 Aprilie 2024, 16:15
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Vineri, 19 Aprilie 2024, 15:00
Juniori U13, Turul 2, Seria 2, etapa 6
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Vineri, 19 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Liga 5, etapa 18
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Vineri, 12 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U12, etapa 12
Teren: Petrom / Abram
Vineri, 12 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Petrom / Abram
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 15
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 4 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U17, etapa 10
Teren: Petrom / Abram
Joi, 4 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Petrom / Abram
Marti, 2 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U14, etapa 9
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Marti, 2 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Marti, 26 Martie 2024, 17:00
Juniori U13, Turul 2 Seria 1, etapa 1
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Marti, 26 Martie 2024, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 13
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 23 Martie 2024, 12:00
Juniori U11, Turul 2, Seria 1, etapa 1
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 23 Martie 2024, 12:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 22 Martie 2024, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 13
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 22 Martie 2024, 16:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga 5, etapa 14
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Inter / Nojorid
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori U11, Seria 1, etapa 9
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Marti, 21 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 9
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Marti, 21 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
Liga 5, etapa 13
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 12
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Inter / Nojorid
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori U12, etapa 8
Teren: Petrom / Abram
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Petrom / Abram
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U11, Seria 1, etapa 7
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U11, Seria 1, etapa 7
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 7
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 10
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U17, etapa 7
Teren: Petrom / Abram
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Petrom / Abram
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:30
Juniori U11, Seria 1, etapa 5
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 5
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U17, etapa 6
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Luni, 16 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U14, etapa 5
Teren: Petrom / Abram
Luni, 16 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Petrom / Abram
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 8
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Inter / Nojorid
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U12, etapa 4
Teren: Petrom / Abram
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Petrom / Abram
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 7
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Joi, 5 Octombrie 2023, 12:00
Juniori U11, Seria 1, etapa 3
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 5 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Luni, 2 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U14, etapa 3
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Luni, 2 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:30
Juniori U17, etapa 3
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 6
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 6
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 8
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Voința / Suplacu de Barcău